Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ portable air winch ] bij elkaar passen 10 producten.
Dubbele steun zuiger type pneumatische luchtwinch model JQHS-100×10 voor offshore
| bedrijf: | Vervaardiging |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
100 M tot 500 M Trommelcapaciteit JQH Serie Lier op Lucht
| Hefsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5t-10t |
| Nominale snelheid: | 10-20 m/min |
Afstandsbediening Pneumatische luchtwinch met een enkele steunkolom type JQH-5×48Y
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | staal |
JQH-5×48Y Elektronisch bediende luchtwinch 50kN voor het tillen en trekken
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Afmetingen: | Voor de berekening van de waarde van het product: |
| Kenmerken: | Compact ontwerp, hoge efficiëntie, duurzame constructie |
Compacte pneumatische luchtwinch voor mijnbouw met geïntegreerde module
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Controletipe: | Pneumatische Controle |
Airwinch van de JQH-serie: hoge snelheid en duurzaamheid 10 M/min
| Liftsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
JQH-serie Luchtwiel 8 mm 20 mm touwdiameter 10 M/min 40 M/min Liftsnelheid voor zware toepassingen en operaties
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| certificeringen: | CE, ISO |
Compacte structuur Automatische touwwinch XJFH-5/35KZP Kleine grootte Lichtgewicht 16kw
| Diameter van het draadtouw: | 8-16 mm |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Stroombron: | Lucht |
Eenvoudige steunkolf type pneumatische lierhef JQH-5×48QB voor het trekken en tillen
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
| Controletipe: | Pneumatische |
500kg pneumatische takel met overbelastingsbeveiliging 0.6-0.8MPa luchtdruk
| Luchtdruk: | 0,6-0,8 mpa |
|---|---|
| Controlemethode: | Tegenhangercontrole |
| Tipe ophanging: | Haak |
1

