Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ portable air winch ] αγώνας 10 προϊόντα.
Δύο στήριξη τύπου έμβολο Πνευματικό αέριο κουμπί μοντέλο JQHS-100 × 10 για υπεράκτια
| Εταιρεία: | Κατασκευή |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
Αερόψυκτρο JQH Series με χωρητικότητα τυμπάνου 100 M έως 500 M
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5t-10t |
| Ωριαία ταχύτητα: | 10-20 m/min |
Πνευματικό αεριωθούμενο κουμπί τηλεχειρισμού με μονό στήριγμα με έμβολο τύπου JQH-5×48Y
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | χάλυβα |
JQH-5×48Y Ηλεκτρονικός ανεμιστήρας ελέγχου 50kN για ανύψωση και μεταφορά
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400 χμ x 900 χμ |
| Χαρακτηριστικά: | Σύνθετο σχεδιασμό, υψηλή απόδοση, ανθεκτική κατασκευή |
Ορυχείο συμπαγής πνευματικής ατμομηχανής με ενσωματωμένη μονάδα
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικός έλεγχος |
Αεροδρόμος σειράς JQH υψηλής ταχύτητας και ανθεκτικός 10 M/min 40 M/min Απόδοση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
Αεροδρόμος σειράς JQH 8 mm 20 mm Διαμέτρου σχοινιού 10 M/min 40 M/min Ταχύτητα ανύψωσης για εφαρμογές και λειτουργίες βαριάς χρήσης
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 έως 500 m |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
Συμπληκτική δομή Αυτοματοποιημένο κουδούνι σχοινιών XJFH-5/35KZP Μικρό μέγεθος Ελαφρύ βάρος 16kw
| Διάμετρος σχοινίου: | 8-16 mm |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Πηγή ενέργειας: | Αέρας |
Μοναδική στήριξη τύπου έμβολο Πνευματικό ανεμιστήρα JQH-5×48QB για την άρση και την ανύψωση
| Πίεση αέρα: | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
Πνευματικός ανυψωτήρας 500kg με προστασία υπερφόρτωσης 0.6-0.8MPa πίεση αέρα
| Πίεση αέρα: | 0,6-0,8MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Έλεγχος κρεμαστών κοσμημάτων |
| Τύπος ανάρτησης: | Αγκιστρο |
1

