Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ manrider winch ] bij elkaar passen 34 producten.
Pneumatisch aangedreven manridingwinch met planetair vertragingmechanisme
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Capaciteit: | 1000 kg |
500 kg olieveld pneumatische hefmachine met legeringsstaalketen
| Verpakking: | standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |
500kg pneumatische takel met overbelastingsbeveiliging 0.6-0.8MPa luchtdruk
| Luchtdruk: | 0,6-0,8 mpa |
|---|---|
| Controlemethode: | Tegenhangercontrole |
| Tipe ophanging: | Haak |
ZJQH-1.5×30B Juling Lier met noodstopinrichting
| Certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Frequentie: | 50 Hz |

