Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
Αεροκινητήρες με έμβολο JQHS-100×10 Διπλό τυποποιημένο τρόπο Διαδιάδρομος 8 mm - 16 mm Σύρμα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Επεξεργασία: | Σφυρηλάτηση |
Αυτόματη πέδηση Πνευματικό αεριωθούμενο κουμπί JQHS-80×10 με τηλεχειριζόμενο για ανύψωση και έλξη
| Ονομαστική έλξη γραμμής: | 5-100 kN |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμής: | 5-20 m/min |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Προστασία από υπερφόρτωση Πνευματοκινητήρας JQHS-50×12LZ(A) 0,8Mpa 10-30 m/min
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Ονομαστική έλξη γραμμής: | 500-10000 kg |
| Σχήμα: | JQHS |
JQHS-40×55 Αεροκίνητο κουμπί με χειροκίνητο / αυτόματο φρένο / φρένο ποδιού
| Πίεση αέρα: | 00,6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C - 70°C |
Διπλό στήριγμα τύπου έμβολο Πνευματικό αεριωθούμενο κουμπί JQHS-30×35T για γεωλογική γεώτρηση
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Πετρελαϊκό πεδίο Αλουμινίου Πνευματικό αέριο κουμπί JQHS-5×48 Με αυτόματο φρένο τύμπανο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
Πνευματικό γρίφο JQHS-100×6X με βραχίονα χεριού και ποδιού
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
|---|---|
| Σύστημα πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Μέγιστη ταχύτητα γραμμής: | 20-36 m/min |
Πνευματικό κουμπί συμπιεσμένου αέρα JQHS-80×10 16kw με χειροκίνητο φρένο
| Εφαρμογή: | Ανύψωση και έλξη |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Τύπος: | Βαρούλκο αέρα |
Πνευματικό ανεμιστήρα ανύψωσης με κινητήρα αέρα, ανθεκτικό στην έκρηξη JQHS-50×12LZ ((A))
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 1 τόνος |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Μοναδική στήριξη τύπου έμβολο Πνευματικό ανεμιστήρα JQH-5×48QB για την άρση και την ανύψωση
| Πίεση αέρα: | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |

