Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic winch ] eşleşme 105 Ürünler.
ZJQH-1.5×30B Juling Adam Acil Durdurma Aygıtı ile Vinciden Kurtulma
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
Maksimum yol kapasitesi 1200m 7.5kW olan DSJ38YS Hidrolik İp Dönüştürme Makinesi
| Garanti: | 12 Aylık |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Üreticisi: | Çeşitli Üreticiler Mevcuttur |
Konforlu ve dayanıklı kolay nakliye 0.5 ton 10 ton otomatik disk frenle
| Halat Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
Elektrikli İp Dönüştürme Makinesi Petrol Alanında Yan İp Roleri DSJ38DC
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
CE Sertifikası ve Hava Tüketimi 2.5 M3/min 12 M3/min kaldırma
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |

