All Products
Contact Person :
Vita lyv
Phone Number :
17317820965
Keywords [ manrider air winch ] match 25 Products.
QJP Series Hydraulic Motor Air Capstan Winch 80ml/rev 20 ft/min
| Line Speed: | 20 Ft/min |
|---|---|
| Gear Ratio: | 3:1 |
| Drum Capacity: | 24 M |
500kg Pneumatic Hoist with Overload Protection 0.6-0.8MPa Air Pressure
| Air Pressure: | 0.6-0.8MPa |
|---|---|
| Control Method: | Pendant Control |
| Suspension Type: | Hook |
Pneumatic Motor Powered Manriding Winch with Planetary Deceleration Mechanism
| Rated Lifting Force: | 10KN |
|---|---|
| Power Requirements: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Capacity: | 1000kg |
ZJQH-1.5×30B Juling Man Ridding Winch with Emergency Stop Device
| Certifications: | CE, ISO |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Frequency: | 50Hz |
500kg Oilfield Pneumatic Lifting Hoist with Alloy Steel Chain
| Packaging: | Export Standard Packing |
|---|---|
| Application: | Oilfields Equippments & Spares |
| PN: | XJFH1006 |

